Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nerusi se mi upozorneni na nove prispevky ve vlaknech

Zdravim,
klasicky prohlizim prispevky pres tlacitko "dnes". Po doprohlizeni daneho vlakna, kde byl novy prispevek na ktery mne na uvodni strance upozornil cervene napsany text "dnes novy" kliknu na tlacitko "zpet do poradny".
Zde mam opet u daneho vlakna (ktere jsem ted doprohlizel upozorneni na novy prispevek). Jde jen o muj problem, popr problem prohlizece nebo si toho vsimlo vice lidi?Diky

Protože s explorerem se kope naprosto bežně spousta věcí :-) Např. moje stránky ti taky jely bez prob., ale dalším x lidem už ne. Kdo měl lišky nebo vopery atd. byl v klidu.
BTW: uplně sem to čekal :-)

Edit: tak v chrome ani opeře mi to taky nejde, bohužel moje vědomosti jsou tady na nule :-/