Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úmrtí samic Boa constrictor

Dobrý den chtěl poradit koupil sem 0.2 albin a 1.0 albin na začatku podzimu jsem skusil napářit jednu samici Byla stara asi kolem 3let před snůžkou pošla ale asi se jednalo o falešnou březost.Před měsícem sem skusil napářit druhou samici u toho sameho samce albina ale stalose neštěstí a včera pošla můj dotaz je takovej může bejt chyba v samcovi a nebo vněčem jinem prosim poradte.Děkuji předem za každou radu.S pozdravem topo.
Změna předmětu, původně: Dotaz Boa. (MadMike)

V samci problém klidně být může, samice od něj mohly něco chytit. Stačí nějaká bakteriální nákaza v kombinaci se stresem ze změny podmínek, z páření se samcem, který samici "nesedí" a pod. Může to být velice rychlé, ale většinou jsou před úhynem na hadovi patrné nějaké změny. Průjem, zvracení, apatie, leží v divných polohách... Chtělo by to určitě pitvu samice a vyšetření samce. O březosti se po 1 měsíci stráveném se samcem ještě nedá moc mluvit.