Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vyprazdňováním

Dobrý den, mám problém s hroznýšem který se naposledy vyprázdnil 20.12.09 od té doby snědl 5 středních potkanů 31.1. mu byl rok. Měří asi 110cm a váží kolem 1kg. Teploty dodržuji na výhřevném bodě 32C v protějším koutě 25C přes noc 22C bez výhřevného bodu. Vlhkost kolem 60 procent. Potravu přijímá okamžitě, moč pravidelná, poslední trus byl tuhý. Nepozoruji žádné změny v chování. V minulosti nic podobného nebylo. Napadá mě jen že krmím málo 1x potkan za 10-12 dní. Už je to přes 50 dní ..... je to běžné???

Dobrý den tak se to pořád nepovedlo už to bude 70 dní co nekálela. Zkoušel jsem ji zvýšit vlhkost - nic. Vlažnější koupel - nic. Lehce jsem ji prohmatával jestli tam nemá nějakou ztvrdlou bulku - nic. Nejde to třeby nějak uměle vyvolat, trošku jí prohnat nějakým projímadlem. Začínám mít starosti. Díky

Tak protože ji radši podrobně sleduji a nepozoruji žádné změny v chování tak jsem relativně klidnej. Stalo se to poprvé tak sháním rady co v případě nouze.

Hlavně neposlouchej nesmysli jako jsou iniekce

To bych ji musel přistihnout jak dělá salta. Pak bych ji asi na včeličku vzal. Jestli by teda nebylo pozdě. :-):-)