Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousata dotaz?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo z Vás objednává cvrčky,švábi přes internet a jestli máte nějaký web který mi můžete doporučit? A máte někdo z vás zkušenosti s krmením šunky nebo masa například kousek kuřete pro zajmavost ? A taky se chci zeptat že moje agamka otevírá někdy jen tak pusu jestli nevíte proč to děla jestli si jí chladí? Co Vaše agamy mají nejvíce rádi co se týče ovoce nebo zeleniny ?

chtěl bych se zeptat jestli někdo z Vás objednává cvrčky,švábi přes internet a jestli máte nějaký web který mi můžete doporučit

acheta.cz

A máte někdo z vás zkušenosti s krmením šunky nebo masa například kousek kuřete pro zajmavost ?

blbost, agama neni pes

moje agamka otevírá někdy jen tak pusu

Ano, chladí se.

Co Vaše agamy mají nejvíce rádi co se týče ovoce nebo zeleniny ?

z ovoce asi banány, zelenina mrkev, peknigské zelí, jinak nejraději pampelišky, ibišek- jak květy tak listy
EDIT: jestě taky www.terins.cz ;-)