Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doma se nám objevil motýl, přežije?

Doma se nám ojevil motýl. Teď v zimě. Včera to vypadalo, jako by se učil lítat. Dnes sedí na jednom místě a nehýbe se. Zatím je živý. Možná je to hloupost, do místnosti jsem přinesla alespoň kvetoucí fialky a vodu. Je šance, že přežije? Co pro to můžu udělat? Je pro něj lepší chladnější nebo teplejší místnost?
Předem děkuji, jestli někdo poradí jak zachránit motýla.

14dsc00483nbj

4vdsc00488tj

Dobrý den, dnes můj kocour zachytil motýlka v obýváku, myslim ze se vylíhnul z vánočního stromku který jsme včera přinesli. Vše co tu čtu udělám, ale můj motýl je zraněný, kocour po něm chnapnul a trochu mu křídlo poranil, přežije ?