Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B.c. - bílá skvrna

Zdravím ... Dnes se mi svlékla moje salmonka B.c. a na konci těla ji zůstala taková bílá skvrnka viz. foto ... Když jsem na to koukal z blízka,tak šupiny tam dle mého zůstali jen prostě nějak vybledli ... Tak že o spáleninu či odřeninu se asi jednat nebude ... Máte s tím někdo zkušenosti,mám to něčím ošetřit (namazat) ?! Děkuji a přeji hezký zbytek dne

Dobry den neviete mi prosím poradiť včera sa mi zvliekala python molurus bivittatus a všimol som si toho po zvleku ma tam vyblednuty pigment v tej jednej oblasti a vidno tam trochu ak keby ranu ale som si isty že ju nič nepohryzlo,rozmyšlal som že by sa ešte popalila od žiarovky ked škrtila korisť ale neviem nezda sa mi to, neviete čo by to mohlo byť?
dakujem za odpoved