Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarium pro chameleona a vlhkost

Zdravím,mám nové terarium pro chameleona,mám tam UVB zářivku a žárovku pro vyhřívání.Mám tam 2 čidla teploty a vlhkosti.Problem je, že dosahuji vlhkosti se zapnutým osvětlením 20% bez osvětlení až 40%.Po rosení udržím vlhkost 30% tak cca 2h.Na kolik hodin denně mám mít načasované osvětlení?Kolik má být vlhkost?

Dobrý den,

nebylo by na škodu napsat velikost terária, jak dlouho svítíte (přes den) a kolik wattová žárovka to je, jak moc rosíte, jak často, co máte jako substrát, jaká je teplota v teráriu.

Nehledě na to, když si dáte zde do vyhledávače chameleon jemenský, tak dostanete minimálně na dalších 50 otázek odpovědi.

Něco už jsem pohledal.Terarium mám 70x70x90 , svítím cca 12h denně, 40W žárovka plus zářivka UVB, rosím 1-2denněsubstrát je nějaký jemný písek,nevím terarium bylo vyrobeno na zakázku p.Mazuchem .rosím tak stredně cca 15 "zapumpování" vodní mlhou...chameleon v něm ještě není chci se ujistit, že vše bude pro něj OK