Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výkaly - krvavý šlem

Dobrý den, mám chameleona staršího něco přes půl rok, ale já ho mám asi dva měsíce. Při pozorování jsem zjistila, že když se vyprazdňuje na konci exkrementů je takový šlem, který je někdy i krvavý - nebo rozhodně červený. Jinak chamík normálně přijímá potravu a žádné problémy s ním nemám. Děkuji za odpověď :)

krmím normálně cvrčkama.., jinak teď už jsem to u něj dlouho neviděla, takže možná se to fakt samo spravilo... vždycky to byla taková kapička a viděla jsem to jen dvakrát... kdyby ještě znovu něco, tak bych asi zašla za veterinářem na rozbor trusu, ale teď vypadá fakt v pohodě. každopádně děkuju moc
jo a někdo tady psal o vyfocení trusu - na něm se to púrávě neobjevuje.. měl právě takovou krvavou kapku "u zadku" a jednou jsem to viděla otřený na větývce... no každopádně sna duž dobrý :)