Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto hroznýš královský nežere

potrebuju poradit muj had nechce zrat dal jsem mu tam mys,ktera po nem i lozila a nic:.(
Změna předmětu, původně: rocky (MadMike)
Zamyslete se prosím nad nadpisy, taktéž použijte vyhledávání, tento problém se tu už několikrát probíral. (MadMike)

Za prvé jsi založil "moc hezké" téma fakt dobrej název... Já myslel že budeme řešit natáčení nového dílu a ono je to o hadech!!

Teď k problému, jak je velký a jak dlouho nežral? Nestěhoval jsi ho v posledních dnech do new terária? Jaké má podmínky? atd... Po té s tim něco uděláme...