Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python regius - pár otázek

Zdravim, před týdnem jsem si pořídila samičku krajty. V terárku je pořád na jednom místě, ale to tolik neřešim, asi ještě neni aklimatizovaná. Víc mi ale vadí, že má po těle kousky nedosvlečené kůže. Zkoušela jsem jí koupat, něco málo se odmočilo, ale ne všechno. Bojím se, aby neměla problémy při dalším svlékání. Také má na břiše místy třeba 2 - 3 šupinky, které jsou zabarvené do oranžova, má to i kolem kloaky, tak nevím, jestli to není nějaká plíseň...díky za rady

http://tera.poradna.net/q/view/120640-python-molur us-bivittatus-strupy-odreniny?page=r120694#r120694

http://tera.poradna.net/q/view/104324-nacervenale- brisni-supiny?page=r104354#r104354

Koukněte na tyhle vlákna. Občas si člověk vyloží rosení spíš jako "bahenní lázně" a to dává prostor vzniku mykoz apod. Chtělo by to každopádně fotografii, bez té tu můžeme jen věštit. Co se týče nedosvlečené kůže - do plastového boxu na mokrý ručník apod., nechat pořádně odmočit a dosvléknout. To vše se tu ale dá dohledat, napsalo se tu toho dost. ;-)