Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčinská se ztratila :-(

Dneska jsem svoji agamku dala do ložnice na okno, vyhřívat se na sluníčko, pravidelně jsem jí chodila kontrolovat jestli se někam nezatoulala a když jsem přišla naposledy už tam nebyla:-( . Hledali jsme všude několikrát...pod postelí, za postelí, za skříni, na skříni, v posteli :-( a nikde není celý den byly zavřené dveře a nikde není, už nevím, kde mám hledat hrozně se o ní bojím, chtěla jsem Vás poprosit jestli někdo nemá s tímto zkušenosti, jestli se náhodou dostala přes dveře, kde bych měla hledat, jestli nezimuje, se zachová, jestli vůbec vyleze, nejsem zrovna dlouhodobá chovatelka tohoto krásného druhu, moc prosím o veškeré názory. Už se hledá 2 den :-( . Předem děkuji ze všechny odpovědi. Jinak
Změna předmětu, původně: Agama kočičinská se ztratila :-((Arutha)

predpokladam ze okno bylo zavrene...

nepisete jak velka je - ono je trochu rozdil hledat 60cm mlade a 1.2m dospelce...

zkuste i pod skrini (pokud je tam nejaky meziprostor tak se tam da vtesnat)... Mela by vyhledat tichy klidny kout blizko tepla... Ale prijde mi divne ze ji neslysite nikde sramotit - snad se nekde nesprajcla...

Nemám zkušenost s agamama,ale s leguánem a je to podobné.Hledat na naprosto nepravděpodobných místech.Jednou se šprajcnul za skříní,takže odstavit nábytek,nebo ležel na garnýži ve 3m a byl tak rozpláclej,že ho zezdola nebylo vidět,nebo visel na závěsu z okenní strany,vůbec bych si ho nevšimla,ale rozsvítili jsme a já uviděla jeho odraz v okně,taky se zastlal do skříně mezi prádlo,vyčuhoval jen kousek ocasu,nebo si lehl do knihovny na knížky,vůbec ho nebylo vidět.Podle mé zkušenosti si vždycky našel úplně špatné místo,tma a zima,tam vytuhnul a nenajít ho zůstal by tam navždy.Přeju úspěšné hledání.

No jo, škoda, že není bobek ještě větší, víc by šla vidět :-( dneska jsem opět hledala ve skříni mezi věcma, jestli někde nevysí a nic ani v rukávech nikde...do povlečení jsem se taky dívala už opravdu nevím kam se mám dívat..tohle je fakt jak záhada nebo je nás 5 členů rodiny slepých :-) , no já doufám, že brzo vyleze jelikož mám o ní celkem strach jestli fakt není někde rozpláclá nebo skřípnutá. Jinak dneska jsem dala do ložnice cvrčky v krabičce tak doufám, že budou pořádně cvrkat a ona je uslyší a vyleze...děkuju za vaše odpovědi:)