Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Více hadů v teráriu (s kým mužu chovat 7 měsiční krajtu královskou)

Mám terárium o velikosti délka 150cm výška 70cm hloubka 40cm mohu ještě přidělat polici (2. patro) chci se zeptat mám v tomto terárku krajtu královskou 70cm 7 měsícu stará.
Terarko mi přijde dosti prázdné jakého hada bych si k ní mohl koupit? děkuji za rady
Změna předmětu, původně: Více hadů v teráriu (s kým mužu chovat 7 měsiční Krajtu královskou) (MadMike)

loading...

Asi takhle - hadi nejsou zvířata žijící ve skupinách (což nemůžu tvrdit stopro, viděl jsem už věci ::)), takže jim je samotným v terárku dobře, i v ráci stejného druhu. Navíc jiný druh hada z uplně jiného kontinentu (např. ten hroznýš) má trochu jiné nároky na teplo, vlhko apod. a těžko by jste byl schopen udržovat v jednom teráriu rozdílné podmínky.
I ta druhá krajta královská by se možná lépe cítila ve vlastní samostatné ubikaci... Jestli se Vám zdá terárko prázdné - kk jakožto pozemní druh hada stejně tráví většinu času v úkrytu, takže terárko se Vám asi bude zdát prázdné i se dvěma krajtami :-)