Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno předčasný svlek

ahojte, moje l.t.sinaloe má před svlekem, ale asi ne tak brzo, aby odmítala žrát. nicméně stalo se, myš odmítla. vyndala jsem ji z terárka, ale šprajcla se a kus kůže se uvolnilo. co ted?? :-( mám ji odmočit a svlíknout nebo nechat tak?
prosím poraďte co nejrychleji, mám ji v ruce, tak ať nemá ještě větší stresy:-(
děkuji

ale to já dobře vím;-) doba, kdy před svlekem JEŠTĚ žere a UŽ nežere se mi blbě odhaduje, někdy stačí jeden den. Teď vypadal, že by si i dal, chvilku za ní i lozil, ale pak konec. No nevadí. To krmení mimo není špatný nápad, asi to zkusím..ale moc se mi s ním nechce manipulovat v den "oběda".