Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vylezlý zadeček

Dobrý den, potřebovala bych poradit s mým chamíkem. Mám ho asi půl roku a dnes ráno se mu u zadečku objevila asi centimetrová boulička. Vypadá sice jako výtrus, ale je červená a průhledná. Vypadá to jako vylezlý zadeček. Pořád se otírá o větvičky, ale ta boulička se ho pořád drží. Prosím, můžete mi někdo poradit co s tím a co to vlastně je? Děkuju moc.

Dovolil jsem si upravit přišpendlené vlákno Než vložíte dotaz, obrázek apod. Snad tam ten odkaz někdo najde. Pravda je, že by mohl být odkaz umístěn opět v záhlaví. Přeci jen je to dost častý problém. Na druhou stranu, otázkou zůstává kolik nově příchozích si záhlaví, nebo vlákno Než vložíte dotaz,... přečte.