Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto chov cvrcku inkubator

vyrobil sem inkubator na vajicka cvrcku vzal sem 2 krabicky do spodni sem dal vodu a samozavlazovaci knot a viko a do vika sem prozizl prouzek na ten knou a na to sem dal druhou krabicku a tam sem dal lignocel a dal sem to inkubovat do terarka a uz tam sou asi 2 tejdny a tatim nic teplotu tam maji 30 ctupnu poradte mam je vyhodit

vajíčka cvrčků jsou hned po povrchem, pokud je tam moc substrátu, může to sice být dole zavlažené, ale nahoře sucho, takže mohli vyschnout, jestli jsou ve vlhku, tak by se měli vylíhnout, ještě počkej, taky by tam mohla být příliš vysoká vlhkost, nicméně to většinou aspoň nějaká vajíčka přežijou, při 30°C trvale se líhnou cca za týden, ale ještě týden bych s vyhazováním počkal

sakra, jedna dlouhá věta...