Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Párek Cham.jemenských v jednom teráriu

Ahoj všichni,
chameleona už chovám pěkně dlouho,takže nejsem žádný začátečník co se týče chovu,ale potřebuji znát Váš názor,takže situace je taková.Mám terárium (OSB) 130x70x70 VxŠxD v terárku jsou dvě obyčejné 40w žárovky a jedna UVB Repti glo 5.0,terárko je řádně ovětveno a mám tam 2x potos (celkem už velký) a na dně mi krásně roste Fikus Benjamin.V terárku mám samce (stáří 1,5 roku) a chci k němu přidat samici,která má něco málo přes 10 měsíců.Co myslíte můžu je dát k sobě?Nebudou se navzájem napadat?Díky všem za odpovědi.

Myslím, že chamíky je lepší chovat odděleně. Nám se ale stalo, že samice po tom co jsme jí dali společně do terárka začala být agresivní. Posléze i na lidi. Dala bych si pozor pokud je samice o něco menší může se stát, že velký samec jí při páření něco poláme. Navíc samci jsou velice aktivní a chamici by mohl rychle vyčerpat.