Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firma Teraechis

Dobrý den,
Zajímá mě jaké máte zkušenosti s firmou teraechis vyrábjící teraria a komponenty k nim. Jaká je Kvalita poměr cena, spolehlivost atd. Předem dík za případné informace.

Ahoj lidi.
Tak já se také přidám. Já osobně mám od této firmy 2 terárka, další 2 mají kolegové z práce. Pro dvě jsme jeli osobně na firmu. První dojem paráda. Pomoct s naložením, cena dle domluvy, termín též dle domluvy a dokonce jsme se mohli podívat i na zvířata. Po nějakém čase můžu říct, že všechna terária fungují jak mají, agamám, řasnatcům a hroznýšovi se daří dobře.
Za mě velká spokojenost a poděkování.