Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tak nakonec paraziti?!

Tak jsem na to přišel. Moje krajtule se začala přes noc koupat, což jsem přikládal blížícímu se svleku, misku s vodou jsem jsem kontroloval, ani známka parazitů. Asi pře třemi dny se tam objevilo jakési cosi, ale jelikož tam bylo jen o jednom kusu, nepříkládál jsem tomu větší pozornost. Možná smetí říkám si. Dnes tam toho bylo bohužel více, tak jsem nelenil a pokusil jsem se to cosi o velikosti máku vyfotit. Výsledek je tady: [http://tera.poradna.net/file/view/5534-dsc-6077-jp g]
No takže paraziti. Jelikož nejsou vidět na těle, budou nejspíš mezi šupinami. Poprosil bych tedy o konkrétní radu co do použití přívpravků + aplikace. Jinak si myslím, že fotka je užitěčná do budoucna pro ostatní začátečníky(žádnou jsem na poradně neviděl).

Díky;-)

jj zkusím Frontline. Tzn. jestli to píšu blbě tak mě oprav, ale idealně prý nastříkat na ruku a rozetřít po krajťuli(bacha na oči), vystříkat terárko(vyměna substrátu, vody), a krajťuli šoupnout do boxíku na den na papírové ubrousky. Myslíš fotku?! Nebo přímo ty hajzlíky malé?:-D

Dnes som nasiel na bicovke Ahaetulla prasina nejake male svinstvo, vyzera to asi tak ako to na fotke, chcel som to odfotit, al e nemam na fotaku super macro...Je to velke asi ako polovica spendlikovej hlavicky.
A teraz otazka pre JaBulu:
Rozmyslal som pouzit na nich Frontline, ale mam podozrenie ze samica je gravidna(kupil som ju v sobotu na burze).Neuskodi jej to?Predsa len, je to v podstate jed, a aj ked v malom mnozstve, ale vstreba sa aj cez kozu hada.Je oslabena po importe + gravidita + Frontline.Nemozu nastat nejake komplikacie?Nechcel by som nic zanedbat...Co by ste mi odporucili???Co pouzit, pripadne ako aplikovat?