Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trava do terarka?

Dobrý den
Měl bych dotaz,chtěl bych zkrášlit moje terarko pro Hroznýše a napadlo me zasadit mu tam Kočičí trávu.Prodává se pro kočky který si sní čistí žaludky takže by mela byt takova higienicka xD(nemyslim to doslova,aby me nekdo nehonil s vidlema).A tak by me zajimalo jestli by to šlo a jaky substrát??Dále taky bambus a nejaké další rostliny.
Jestli vám tento dotaz přijde zbytečný tak se omlouvam
Dekuji Eda

travu uplne znici...
bambus je hloupost = nevim kery druh mate na mysli, ale hrozna ho polame a o listy se da vcelku solidne riznout...

pokud chcete kytky mermomoci, skuste napr Scindapsus - je temer neznicetelny (i kdyz u hroznyse dostane zabrat) ale v tom pripade krmte jedine mrtvou potravou - scindapsus je mirne jedovata kytka...

jen se chci zeptat chces ji tam mit v kvetinaci nebo jako aby rostla jako podestylka?
jinak jasny kocka to okousava jen nevim co ten hrozna jestli by se o to tak staral:) + kdyz to kocka okouse vetsinou co vim uz to tak neplni estetickou stranku ale konzumni a u tohoto pripadu asi jde o estetiku:)

Ja travu v terariach pouzivam, avsak po mnohych experimentoch odporucam travu zatazovu miesanu s travou do tiena. Zatazova je taka, ktora sa pouziva na futbalove ihriska a podobne, avsak tato trava aby zvladala zataz, tak potrebuje dobre svetelne podmienky, co je v terariu vacsionou problem, preto je dobre ju kombinovat s travou do tiena. Co sa tyka hygieny neviem aky by mal byt s travou problem, fotky mojich tera su tu niekde na fore, tak staci pohladat. Gekoncik vsak travu asi neoceni, kedze miesto jeho vyskytu ju zrovna velmi neobsahuje.

mate to to same co s jinymi kytkama... pokud v terku u hada chcete mit jedovate tak jen takove ktere napr nevylucuji tekutinu po odlomeni nektere casti, a samozrejme krmit jen mrtvou potravou...
Jinak pro esteticky ucel muzete koupit kytky umele a mate po problemu s jedovatosti... Ovsem okusu hlodavcu budete muset zabranit vzdy...