Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pandinus imperator

Zdravim... trošku hrr sem si pořídil onoho tvorečka aniž bych o něm cokoli věděl. Po předčtení nějaké literatury jsem zjistil že sem se měl pídit po více věcech než sem ho zakoupil... poradí nekdo jak například zjistit přibližný věk nebo pohlaví??? předem díky...

loading...

O tomto druhu štíra toho na internetu najdeš spustu. Co se týče věku tak to se nedá nikdy přesně určit, pokud je dospělý může se to jen odhadovat v řádech let. Pohlavý se u toho druhu roslišuje hůře, u některých to nebývá problém a u jiných je to třeba zas dost nejisté.