Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potkani

dobry den,poridila jsem si potkana fuzz holcicku,ale mam jeste dve potkani holcicky,normalni druh,ale nevim ,kdy je mam dat k sobe,fuzz potkana mam druhy den a tamty dve mesic a pul,mam strach,aby se mi neporvaly,maji u sebe klec,muzu tyto druhy potkanu,dat k sobe? poradte mi prosim.diky ejmi

ahoj, záleží na stáří, ale myslím, že by neměl být problém, když už je dáš do kupy hned. já to teda moc neřeším. když si dovezu nějaké potkany z burzy nebo si je vezmu od chovatele, tak to dám do jedné bedny - samice jo, samce ne.

ahojky,dekuji za odpoved,ve zverimexu mi rekli,ze je mam dati k sobe,az za 14 dni. coz,me pripadalo dlouho,tak jak jsi mi odepsala,tak jsem je dala k sobe,ocichaly se,prozkoumaly sve obydli. a je to v poradku,tak jsem rada,bala jsem se,aby si neublizily.dekuji Ejmi