Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potkani

chtela jsem se zeptat,zda je nutne u vsech potkanku,strihani drapku,mam samici,ktera neni vymazlena,je ze zverimexu,je velmi placha,nenecha se dlouho mazlit,jinak kouse,jak ji mam ostrihat drapky. jestli staci,aby si tlapky brousila o mineralni kamen,za odpoved dekuji.hezky den.

Ahoj,TAKE JSEM NIKDY NESTRIHALA DRAPKY U POTKANKU,ALE KOUPILA JSEM SI POTKANKA FUZZ,A TEPRVE MI TO REKLA PRODAVACKA. ABY SE MI NEPORANILA,KDYZ JE HOLA.A PRAVE TA DRUHA POTKANNI SLECNA ,JE VELMI PLACHA A NEDOKAZU SI PREDSTAVIT,JAK JI DRZIM ZA PACICKU A STRIHAM DRAPKY,TA BY ME TAK POHRYZALA,POTKANI ZE ZVERAKU,STOJI ZA PRD,DIKY ZA ODPOVED,EJMI