Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Achatiny ke krmení

Dobrý den, mám teď možnost si domů přivézt čerstvě mladé achatiny (druh neznám, ale je to na 95% ten nejobyčejnější chovaný) a chtěla jsem se zeptat, kdybych si je nechala trochu povyrůst, zda by se mohly občas dávat želvě (7 měsíců) ke krmení. Díky za odpovědi :-)

Jen aby ten šnek neulezl dřív, než se želva rozhoupe jej sežrat:-) Já takhel vytáhla živého suchozemského šneka při čištění akva - želvy byly líné louskat boudu, tak se na to vykašlali a šnek byl po půl hodině strávené ve vodě ,,zachráněn" při čištění.