Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová burza

Zdravím všechny,
chtěla bych 2 x ročně začít pořádat na jihu Čech (Písek) teraburzu.Myslíte si, že by se jako nová chytla?? Jaké měsíce jsou pro to nejlepší? Díky

já bych řekl, že na burzu, která bude 2x ročně nikdo nepojede... nové burzy, nebo i přesunuté, které jsou každý měsíc se jen několik měsíců rozbíhají, ale to je v tvém případě dost nereálné, pokud nechceš měsíční, tak bych to viděl aspoň na čtvrtletní, také se dá pochybovat o Písku, v ČB by byla asi větší návštěvnost, ale když si to tak vezmu je to taková spojka, Plzeň, Praha, České Budějovice, tak by možná jezdilo dost lidí, ale to je ve hvězdách... Bylo lepší, tohle založit jako anketu a udělat si o tom představu, kdy by jezdil.