Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyhřezlá kloaka

Ahoj,
Dneska ráno jsem našel u gekončíka spoustu malých krvavých bobků. Gekončíkovi (je to samec) visela u zadku asi zřejmě kloaka viz foto. Tak mi asi zbývá jen veta. Nejlepší by byl specialista na plazy ale toho v našem okolí asi nenajdu (sem z Lanškrouna). Myslíte si, že normální veta by to zvládl, no on je malinko na plazy, ale stejnak? Díky za každou odpověď

Ach jo tak sem to gekončíkovi zkrátil :.(:.(. Chudák poslední dobou nežral, protože měl asi cryptosporidie. Vím to protože sem s nim byl nedávno u doktora a ten mu v trusu nalezl kokcidie ale neřekl jaký druh. Tak mu dal nějakou odčervovací pastu, prej že bude v pohodě. Nějakej čas v pohodě byl ale poslední dobou málo žral a trus nějak divně zapáchal a dokonce v něm měl nestrávený zbytky (křídla, nohy). Z toho důvodu mu asi vyhřezla ta kloaka. Dneska ráno sem ho našel zase s vyhřezlou kloakou (byla všude krev), ale tentokrát byla ta kloaka vyhřezlá mnohem víc než předtím a vedle tý kloaky byl dokonce ještě nějakej jinej orgán (byl světlejší). Škoda že nemám foto, určitě by mi někdo řek co to bylo. Radši sem s nim k vetovi ani nechodil protože by ho chudáka trápil zase nějakou operací. Tak mu to zkrátil mrazákem (myslim si že to bylo asi nejlepší řešení usmrcení teda podle toho, co sem si přečet ve tady vlákně o eutanásii).