Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozadí tropického terária

Ahojky

V budoucnu mam v planu udelat vetsi tropicke terarium...
Zatim sbiram informace, kterych je potreba opravdu velke mnozstvi...
Ma nekdo zkusenosti a neporadil by mi s pozadim?
Nasel jsem akorat penu nebo polystyren natreny lepidlem ale asi bych chtel "lepsi" metodu (To uz bych asi radeji uvazoval o kamenech a betonu, uff :D )
Nekde jsem cetl ze se da pouzit pryskyřice?
Ma predstava je mit pozadi prostorove a clenite a samozrejme prirozene...
Zajima me jake se daji pouzit materialy na tvorbu pozadi vzhledem k vysoke vlhkosti, povrchova uprava a pouziti barev...

Dekuji :!:
Pekny den

Ma predstava je mit pozadi prostorove a clenite a samozrejme prirozene...

Ahoj, rozhodně doporučuju kusy korkový kůry, splňuje tvoje podmínky, je lehká, snadno se instaluje i demontuje, neplesnivý, kytky se na ní snadno přidělávají.

[http://i4.photoblog.com/photos/38843-1270452714-0. jpg]