Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Physignathus cocincinus-Vnější paraziti?

Zdravim,
již pár dní pozoruju na svém chovanci změnu barvy na šupinách a to konkrétně na hlavě a trupu. Z počátku jsem si myslel,že je to běžná věc, ale po delším zkoumání a bádání v knize mi došlo jestli Agama netrpí Vnějšími parazity. Doposavaď jsem se s ničím podobným nesetkal => takže jsem v této věci slučně řečeno lajk. Proto bych chtěl poprosit o radu zkušené chovatele co se v této oblasti vyznají, aby tu zanechali příspěvek jak bych měl Agamu léčit a nějaký název mastě/roztoku co se na toto svinstvo používá. Předem strašně moc děkuju.

PS: Za kvalitu fotek se omlouvám, bohužel foťák už není nejnovější ;)

Na fotkách není vidět nic špatného, obvykle je to naprosto normální, může to být starší nedosvlečená kůže, kterou když vlažnou vodou namočíš, nebo dáš agamu na nějakou dobu do vany, tak ji jemně sloupneš.
Nic závažného ;-)

Tak to je dobře už sem měl strach, že bych ji musel začít léčit ;) Btw díky za lichotku :D. Jinak když sme už u toho mohl bys mi prosím poradit název nějakého přípravku na tyto potíže? Páč si myslím, že je to dobré do budoucna vědět.