Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemocná krajta?

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na radu, mám roční regiusku.Posledních 14 dní tráví celé dny naložená v misce s vodou.Parazity nemá, v terárku jsou umístěny detia pásky .Bez problémů přijímá potravu.Poradí mi někdo prosím co by mohlo být příčinou??? Děkuji

Náš známý má doma zverimex a ukazoval mi jednu dospělou regiusku, kterou má snad 10 let. A ta též celou dobu ležela ve vodě a on, že je to normální. Myslím, že není důvod si s tím dělat hlavu, přece jenom hadi se taky můžou rádi cachtat.