Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta CITES

Dobrý den, v roce 1999 jsem koupila želvu čtyřprstou, která byla do ČR importovaná. Bohužel ale k ní nikde nemůžu najít CITES...:( Je možné jej zpětně získat? Mohli by mi ji odebrat?
Děkuji za odpověď.

nemej strach,cites se dac dohledat staci zajit na urad a nahlasit sve jmeno a druh zviete.Taky jsem ztratil cites a za lahvinku jsem je dostal zpet se vsemi razitky atd.Proste to chce jen skemrat skemrat a skemrat