Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bufo marinus - chov, toxicita

Dobrý den, je zde prosím vás nějaký chovatel této ,,miniˇ´ žáby? Uvažuji o jejím chovu, projel jsem net ale názory na její toxicitu jsou rozdílné, mohl by mi někdo podat osobní zkušenost? a kdyby náhodou tak nějaky fotky by byly taky super. Moc dík za odpověď

Toxicita je irelevantní, přece ji nebudeš olizovat (obecně kdo se na ni vyptává, nebývá na takové zvíře chovatelsky vyzrálý) .
Terárko klasický pro ropuchy,jen úměrně větší, celkově tyhle žáby prospívaj ve velmi širokém spektru podmínek.