Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zlomené špičky ostnů

Halo, halo, kdo poradí ? Našemu legoškovi se začaly ulamovat špičky ostnů po svlékání (prvních pět za hlavou), tady spíše i s tou starou kůží jde malá špička ostnu a někdy i trochu krvácí.Přes tu průhlednou starou kůži na tom ostnu už je vidět, že je špička ulomená. Doufám, že jsem to popsala alespoň trochu srozumitelně :). Jsou mu asi 4 roky a měří cca 125 cm, v terárku se mu moc být nechce a tak většinou žije na okně, teplo má a určitě minimálně 5x denně rosíme. Moc děkuji za radu :)

Moc děkuji za odpověď, jediné co jsme za poslední dobu změnili, je zdroj tepla, který jsme dali níž k legoušovi. Ještě dneska ho zvedneme :). Ono tomu odpovídá i to, že to má jen na těch ostnech těsně za hlavou (ty jsou vlastně úplně nejblíž teplu). Ještě jednou moc děkuji já i chudák legouš:)