Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahradní jezírko pro želvu nádhernou

Dobrý den.
Chtěla bych zřídit zahradní jezírko pro 2 želvy nádherné, ale nějak se nemohu dopátrat nějakých smysluplných rad. Upřímně - prakticky nevímm, jak na to - kam ho umístit, jak velké, jak hluboké, plastové nebo ne... Nevíte někdo, kde tyto informace zjistit? Poradíte mi, prosím, nějakou knihu nebo webové stránky? Děkuji mnohokrát.

DŮLEŽITÉ: Jezírkové rybky - koi kapři a jiné okrasné druhy ryb - a želvy nikdy nepatří dohromady. Vždy jen jedno, nebo druhé.

I větší druhy ryb pak trpí zraněním nebo okousanými ploutvemi. I když nejsou želvy schopné rychlejší druhy rybek ulovit, mohou je poranit.