Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paroedura pictus- nemoc

Chtěl bych se zeptat, zda nevíte co je s mým gekonem. Celý den je leží, nežere(nežral už asi 14 dní), a není tak mrštný jako byl asi před 2 mesíci, je to samice 1 rok stará, má něco s nohou tahá ji za sebou, ale zlomená asi není... nevím co s ním a nechci aby umřel... díky

nežrala 14 dní? není to dlouho? vylučovala normálně? (nepředpokládám, že po 14ti denní dietě bude vylučovat, myslím dříve) pije? Zkoušel jste krmit pinzetou, stříkačkou? jak jste zjistil že nežere? co dostává za vitamíny, čím krmíte? podmínky ve kterých ji máte?

Zkuste být sdílnější. oznámení po telefonu "pane doktore von vypadá divně" moc nesdělí