Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2.5 burza Trnava

Zdravím všetkých,založil som tuto tému aby som sa mohol pozreiť čo ste si s tejto burzy doniesli a ako na nej bolo.Mohli by ste sem obcas vložiť aj fotky.Mal som ísť aj ja ale z rodinných dôvodov som nemhol.Je mi to luto.Ak sa tema nepaci smažte.A 1 otázočka,táto burzy býva raz za Rok?. Dakujem

Bicjak za to, ze mas teraz povolene kupit hocijake ine dva hady mozes vdacit mne, kedze som tvoju zenu zobrala pozriet sa na to co si chcel kupit (v dobrej viere, ze ked uvidi ake su male tak ti ich dovoli) a nakonic to vypalilo inak, este lepsie;-)

Burza bola velka, fajne priestory, pre mna tam ale zo zvierat nebolo nic zaujimave, ale na slovenske pomery urcite naj burza..