Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Heloderma spp zimovani

Zdravim vsechny chovatele techto krasnych a bizarnich jesterek :-) (Tebe samozrejme taky Posuku :-) Premyslim o chovu techto krasvacu. Hledam informace o chovu jak u nas, tak po zahr. netu a je toho vcelku dost.. Ale mam par otazniku ,co se tyce zimovani.. Docetl jsem se,ze zimuji od listopadu do unora pri cca 10-12 stupnich celsia. A chtel bych se zeptat na Vase zkusenosti a formu zimovani.. Take od jakeho veku zimovat atd.. Bydlim bohuzel v panelovem dome a zde je krome "lednicky" velmi obtizne dosahnout pozadovanych teplot.. Jak na to ? Samozrejme uvitam i postrehy z chovu atd.. Toxicita a pod. je mi znama... Diky za veskere informace.. :-)

Radar

zdar:-D a,. Mambila já tutomu říkám"vychytávka kluka z vesnice" minule měl i karlschmidtáky a scalalárisky :-):-):-):-),jinak jsem myslel,že tě zaujme jíné zvířátko :puff:..je to "blbu"vzdorný,nemá to rádo teplo a může to bydlet s rybičkama:-D:-D Cites akorát nemá moc rádo chlor a malachitku jinak"u mě dobrý" cena je už v mezích normálu tj cca 350.;-)