Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním kontakt na prodejce, pomůžete?

Ahoj, shánim kontakt na prodejce želv (ale i jiných zvířat). Je to přímý importer. Je prý kousek od Zlína. Dováží pardálky, uhlířky, sulkáty, stepačky... Pouze o nem vim, ale nemam na neho kontakt. Poradíte někdo?

Tomu rikam pekny promoprispevek :-)

Za nas mohu jen rict, ze ac se jedna ZASADNE o importy, snazi se je co nejvice prelecit, takze odpovednost maji. Jen DOPORUCUJI brat zvirata vetsi, ta uplne mala jsou na tom o poznani hur. Vyssi cena se VYPLATI, leceni a jeho nasledky jsou mnohem drazsi. Mnozi z vas si jeste pamatujete na nase business snahy a tak vite, ze jsme i my s Petrem Vaclavikem navazovali spolupraci.

Takze resume - pokud je potreba poridit importy, je to seriozni spoluprace v ramci moznosti.
Pokud by tazatel (neni-li fiktivni) potreboval prime spojeni, ozvete se na muj redakcni email na SveteZelv.

eM