Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem želva nemůže na nohu

Dobrý den,prosil bych o radu,moje želva čtyřprstá,je jí asi 5 let,teď pořád spala,probudila se a nemohla na přední nohy.Neměla je úplně ochrnutý,trochu s nima hýbala,ale měla je slabý,jen se postrkovala zadníma.Večer už chodila lépe.Není zimovaná,ale je celé léto venku na zahradě.Prosím o radu,co jí chybí a co jí mám koupit za přípravek.Děkuji

Tak jsem byl u veta na té vitamínové injekci a řeknu vám,co mi poradil.Želva nemá svalstvo moc,protože pořád spí a nežere moc,to vím.Ale je to prý tím,že špatně krmím.Dávám většinou trávu-mlíčáky většinou,jitrocel jetel a někdy salát,čin.zelí s mrkví.Mám dávat podle veta maso,tvaroh,vajíčka a také jsou dobré prý piškoty máčené s mlékem.Že potřebuje bílkoviny hlavně.Prý se dobře zná s firmou PYTHON a ty mu to poradily.Tak mi řekněte teď,co teda dávat!Mám 6 želv,nemám tuto jednu i pardálky mám.Ještě podotýkám,že říkal nedávat to pořád,ale občas,abych byl přesný.Dík