Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terarium od společnosti Ante

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s terárii od společnosti Ante www.akvaria-ante.cz.

Již delší dobu uvažuji o tom, že začnu chovat chameleona (Chamaeleo calyptratus) a pro začátek hledám vhodné terárium.

Zaujalo mě tohle a zdá se mi pro chamíka asi nejvhodnější, alespoň co se týče komerčně prodávaných terárii.
Navíc se dá pořídit za dobrý peníz (1 862Kč).

V případě, že se tohle terárium neoplatí (nevhoná konstrukce, větrání, rozměry), zkuste mi doporučit alternativu. Jako alternativa může byt i doporučení osoby, nebo firmy, která terária vyrábí, ale v moravskoslezském kraji, jelikož bydlím v Ostravě.

Předem děkuji za Váše názory a informace,
Schod

To je zbytečně drahé.Terária objednávám u pana Vaculína z Horní Suché.Objednané terária přiveze až domů nebo je na každé ostravské burze.Nedávno mi dělal terárko 40x40x60 výška a cena byla 500 Kč.telefon na něho je 602938957.Nechávám si u něj dělat všechna terária a jsem maximálně spokojený.

Dekuji Vám všem za doporučení pana Vaculína, zitra ho kontaktuji a Věřím, že zdárně pochodím.
Navíc Teráriem na míru budu moct dopřát chamíkovi luxus o rozměrech 77x50x100.

Jsem rád že zdejší komunita funguje a zajisté se na Vás, jako začínající terarista, ještě obrátím.

Přeji pěkný zbytek večera,
Schod

Osobně žádné, jen bych si takový výrobek nekoupil, ale to je můj názor. Jen se s těma terárkama setkávám a nelíbí se mi. Ten člověk je vyrábí na kvantitu, ne na kvalitu a jde to vidět. Snaží se srazit náklady na minimum. Za kvalitní práci se dnes platí, takže nemám problém si připlatit za něco co se mi líbí, ale na druhou stranu rozumím tomu, že někomu na tom až tak nezáleží nebo nechce nebo nemůže si dovolit dát 2x až 3x více za kvalitnější práci.

Dobrý den,
a máte nějakou fotku jeho terária? Nebo nějaké konkrétní vady, na které bych si u jeho terárií měla dávat pozor (př. má jen malé větrání, špatně lícující, atd)?
Ráda bych věděla, zdali se pánovi mám skutečně vyhýbat, jelikož dělá skutečně špatná terária, nebo vás brát jako výkřik našvané konkurence. Bez urážky, já jen, že uživatelé výše ho chválí a konkurence ho pomlouvá. Chci jen vědět, kde je pravda.

Jako výkřik konkurence jsem to nezamýšlel, jen jsem chtěl upozornit na to, že toto vlákno bylo založeno kvůli něčemu jinému. Nadpis zni "terarium od společnosti Ante". Následně se vlákno zvrhlo v reklamu na produkty, které jsou naprosto levné, a kvalita tomu taky odpovídá. Na fotkách vypadají ta terária Ante slušně, nevím jak je to ve skutečnosti, neměl jsem možnost si je osahat a prohlédnout. Rozumějte, tak jako si můžete koupit ojetou škodovku 120, tak i oktavii v plné palbě.
Nebudu a nechci pomlouvat, jen zde jako protiváhu dávám svůj názor, ze ne vše co je levné je kvalitní a naopak.

No, výše jste psal, že vám lidé nosí terária od zmiňovaného pána (tedy pana Vaculína) na předělání, tak jste ty terária asi vidět musel (poslepu se těžko předělává). Jinak souhlasím s tím, že vlákno se zvrhlo. A hlavně souhlasím s tím, že lidé (všeobecně, nejenom s terárii) kupují levný šmejd jen proto, že je levný. Dražší bývají často lepší, ale neviděla bych to jako důvod kupovat předražené krámy, nebo nekoupit něco hodně levného, ale kvalitně udělaného.

Zajimave, pisete: Osobně žádné, jen bych si takový výrobek nekoupil, ale to je můj názor. Jen se s těma terárkama setkávám a nelíbí se mi. a o 15 minut pozdeji: Na fotkách vypadají ta terária Ante slušně, nevím jak je to ve skutečnosti, neměl jsem možnost si je osahat a prohlédnout
Takze jako vykrik konkurence to rozhodne brat muzeme.

Jeho terária mám nafocena a vložena v pochlubte se tera místnosti či jak to je .. Pokud zajdem vyloženě do detailu ,tak ano najde se sem tam nějaká drobnůstka jako zapatlané dno od silikonu nebo sem tam nějaká bublinka jak lepí kolejničky ,ale když srovnám cenu ostatních tak ušetřím na kuse od 800kč i více ... Při počtu cca 40ks terárek mi to dělá +/- 30tis. kč což je pro mě poměrně značná suma ... Navíc je pán velmi vztřícní a vyhoví v podstatě čemukoliv i co se týče reklamací ...

A teď si udeřil na hlavičku. To je přesně o čem diskuze je.
Někdo chová čtyřicet zvířat, někdo chová jedno.
Při jednom zvířeti zaplatit ante 1800 je zanedbatelné pro každého.
Terárium vypadá supr i co se týče funkce a cena se mi zdá přijatelná.
Také mám jednoho chameleona a už jsem přemýšlel o dražším.
Ale nejspíš si vyrobím své vlastní, možná zděné..