Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak zabít laboratorní myš?

Zdravím, řešilo se to tu už 1000000x, ale bohůžel stále nevím. Mám tu 3 myši, které potřebuji nějak šikovně zabít, protože půjdou na pitvu. CO2 nemám možnost sehnat, mrazák nepřipadá v úvahu. Není tu nějaký způsob, jak je uspat/omráčit? Proč se vlastně u nás neprodávají elektrické pasti, jako např. v USA?

Neviem možno trepnem hlupost, ale videl som jeden inzerát kde ponukal jeden človek elektrický paralizér, uvádzal že on ho používa na omračovanie potkanov a myší. Nemám to skúsené len ma to tak napadlo že to možno nebude až taká hlupost :-| ja s usmrtením potkana problém nemám, mne stačí železná tyčka a šup s nov za krky, ale ak niekto chce tak to bol takýto :-D možte skúsit ale nieže omráčite seba :-D[http://tera.poradna.net/file/view/6211-ccdb5b15bd0 570e0ecf47f2bace173bb-jpg]

Toz ja kdyz musim neco dorazet tak bud provedu dislokaci rotaci (proste jak holuba, zalezi podle zvirete, u mysi se to dela blbe,kdyz potrebuju zabit kote hadovi aby se dlouho netrapilo,tak radsi uzivam tohle)nebo vezmu skalpel ,mys primacknu klavou k zemi a daruji ji cestnou vojenskou smrt rychlym bodnutim do tylove oblasti (strasne rychly...parkrat s sebou skubne a konec). Ono kdyz uz davat Coup de grace,tak hlevne rychle a bezbolestne.

A já myši / potkany pro hady nechávám zemřít stářím, abych byl co nejvíce humání. Had si sice trochu počká, než se nažere, ale v přírodě to tak určitě chodí také. Tuhle mi to někdo (myslím že Pepa v hospodě u piva) říkal, že hadi jsou vlastně mrchožrouti a plazí se za obětí tak dlouho až oběť pojde buď strachem, nebo stářím, nebo je prostě ukecá k smrti. :-D