Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem snůška?

Dobrý den.Mám samici chameleona.Dnes jsem si všimla že je tmavě zelená a má na sobě fleky ,spíš dočervena.Je jí cca 8měs.Před chvílí seděla na zemi kde vyhrabala v podestýlce důlek,ale jakoby ležela.Když jsem otevřela terárko bezproblémů vylezla na hořejší větev.Žere normálně,někdy je tak nedočkavá že mě leze do kelímku ještě než cvrky vysypu.Mám strach jestli jí něco není,když tak polehávala.Nikdy to nědělala.Myslíte že by to mohlo být planou snůškou?A co bych měla dělat?Moc děkuji za odpověď

Jé ,tak to jste mě potěšil.Přijde mě že jí nic nechybí,ale lekla jsem se když dneska ležela na zemi a hlavičku měla taky položenou.Jak jsem otevřela terárko,zvedla se ,zasyčela a chtěla mě hned kousnout:-).Tak snad jí nic nebude.Ona je strašně žravá a i když nechám cvrkouše vedle terárka tak střílí jazykem i přes sklo.O páření budu přemýšlet,ale nemám nikoho kdo má samečka.Ale třeba na něco přijKdyby náhoudou někdo byl z Prahy tak by bylo možné se domluvit?
Moc děkuji,bude se mě líp usínat.:-)