Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak chytit hada?!

už vám někdy někomu zdrhl had? mám celkem problém, v práci nám zmizel had z terária a zjistili jsme i kudy, ale vzhledem k rozloze prostoru, ve kterém se pohybuje, nevíme, jak ho zase najít. Ke všemu je to teprve 30cm hádě. Poraďte někdo, jestli je to vůbec možné ho ještě někde najít...Díky.

Tak mě zase vzala čáru Korálovka kalifornská asi 40 cm mládě poprvé jsem ji chytil v teráriu tejáka pruhovanýh který už se nani sápal,ten bydlí pod ní,pak asi týden spokojeně vegetila v terárku a nakonec když jsem se balil na jarňáky jsem zjistil že skla sou posunutý a korálovka nikde (ještě se nenašla]:()

Nechci vás odradit od hledání,ale já hleda cca tři dny (užovka červená-35cm),každej den jsem převrátila několik pokojů vzhůru nohama ale nikde jsem hada nenašla.Po měsíci jsem ho potkala jak se mi plazí na chodbě na koberci :)