Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva pohyby krku

Čau mám dotaz,
mám doma týden želvu zelenavou (mládě od pana Junka z České Skalice) a zaujala mě taková věc:
Nevím co to je ,že někdy jí v krku jako by tlouklo srdce nebo že by tak často po sobě polykala?
Nebo je to z nervů že má ze mě zatím strach,prostě se jí nafukuje a sfoukne do normálního stavu krk.
A nemocná není,neví někdo co to znamená tento stav?díkec čauvec

To jsou z největší pravděpodobností pohyby provázející a podporující dýchání a dokonalejší ventilaci plic. Absence bránice a nemožnost pomáhat ventilaci pohybem hrudního koše vytváří potřebu nahradit je jiným adekvátně účinným pohybem.