Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prosím POMOC! želva vylučuje "bílý prášek"

Asi týden už nekadila, jí pořád, ale před dvěmi dny jsem na kameni objevila tohle bílé, bylo toho asi tak 4x více než to, co jsme objevila dnes..když přes to přejedu prstem, je to jakoby prášek, prosím, nevíte co by jí mohlo být? Mám zkusit nějaké projímadlo? Koupu ji ve vlažné vodě s heřmánkem, ale to se zdá asi nepomáhá..Je jí 10 měsíců, děkuji..

To je neobvyklý postup, je to přibližně to samé, jako kdyby lékař předepsal antibiotika zdravému člověku, co kdyby měl náhodou třeba neštovice.
Dejte bobek na rozbor k vetovi (cca 100,-Kč) nebo zkušenějšímu chovateli který vám řekne hned jak postupovat.