Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ploštice, které lezou do chalupy - pomoc!!!

Dobrý den,

chtěla bych Vás požádat o radu jak se zbavit ploštic, které lezou do chalupy. Už jsme zadělali snad všechny díry a skulinky, ale každé ráno stejně nějakou to mršku v chalupě najdu.
Jsou to takové ty obyčejné co najdete v hlíně a když do nich strčíte tak se stočí do tvrdé kuličky. Bohužel je máme asi pod barákem a nevíme co s tím?

Prosím o radu jak se jich zbavit aspoň doma.

Děkuji mnohokrát

:-D No když manželka začne běhat s papučí, nenápadně se zmíním "pánbůh tě vidí!"
Přestože jsme oba ateisté rychlost a síla úderů podstatně ochabne. Mám pak docela fajn pocit, že i ta breberka má šanci. To jen tak na okraj, samozřejmě chápu, že mnoho broučků a korýšků může lézt hospodyňce na nervy.