Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechce zrat pampelisky a nevim proc????

Zelva nema vubec zajem jist pampelisky. Je mi to divne, ptz lonske roky je jedla jak prastena.Letos o ni STEZI zavadi a vubec netusim proc???? Je mi to opravdu zahadou. Ovoce ji,ale neprijde mi idealni, aby v dobe kdy jsou pampelisky jedla jenom ovoce a zelen vubec? Muzete mi nekdo poradit co s ni? Deje se s ni neco? Jinak se chova normalne, vylucuje pravidelne, kdyz neco sezere, lita po byte, nahriva se, to vsechno je ok. Ale to jidlo je velkej problem. Nechce za zadnou cenu jist sama a rikam, uz vubec ne pampelisky, pritom je tak milovala.. Tak co s tim mam delat? :(

Pravděpodobně to bude tím, že jste ji přes zimu rozmazlil tím ovocem. Ptáte se co s ní? To je úplně jednoduché, žádné ovoce jí nedávejte a ona dřív nebo později zelené začne žrát. Ještě by bylo dobré uvést o jaký druh se jedná, abychom si vyjasnili, jakou má mít vaše želva správnou stravu.