Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Březí myš?

Chtěl bych se na něco zeptat ohledně březosti myší
Mám dospělou myš (daroval mi ji známý) je to samička a je tak trochu obtloustlá a ijejí chování je jiné (kouše,je nejistá,prohlíží si různé skulinky v akvárku)
Nevíte jestli je tohle chování březí myši?
děkuji za odpovědi :-)

nevím v kterým týdnu březosti je ale když jsem si ji bral do ruky všiml jsem si že má trochu vykulený bříško (třeba když jedla zrníčko a jakoby si sedla bylo to vidět)
Jinak děkuji za odpověď :)

No taky jsem si povšiml že většinu času něco hrabe a leží v domečku