Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit malé cvrčky v Praze?

Zdar,
mám tři gekony Hemidactylus mabouia a ty potvory chtějí žrát. Dva roky jsem jim kupoval každý týden v úterý odpoledne v Praze na Floře malé cvrčky, s těma byli spokojení. Jenže jim malé cvrčky přestali vozit a velkých se gekoni bojí.

Kde můžu v Praze pravidelně kupovat malé cvrčky? Máte prosím nějaký tip?

Akvaristika Ládví - kousek od místa, kde se koná Exotika. Je to hned na metru, většinou malé cvrčky mají - v pondělí dostávají zboží, takže v úterý by je ještě mít mohli. Ale bohužel to není úplně stoprocentní, občas jim nepřijdou.