Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Březost korálovky

Dobrý den, mám dotaz, asi před měsícem jsem dal do jednoho terária novou samičku korálovky ke svému samečkovi,chtěl bych ji tam nechat na pořád. Vím že dojde ke spáření, tak se chci zeptat, jak dlouho to může trvat a jestli poznám že má samička v sobě vajíčka, taky vím že samička v březosti nežere ale nevím jestli nežere po celou dobu březosti nebo jen chvíli před snůškou. Moc děkuji za vaše odpovědi Jirka.

Lidičky jak tu na to koukám tak mám pupínky po těle ty různé nemoci hadů mě děsí. Nechci zakládat nové vlákno tak se optám v tom co jsem založil nedávno. Tak otázka zní jaké vitamíny a medikamenty dávat jako prevenci a jak je podávat hadům . Děkuji za odpověď Jirka

kvalitni hlodavce...
vitaminova prevence + zacatecnik = zadelano na hypervitaminozu... Vitaminy ani mineraly nejsou latky kere by se davali jen tak - jejich funkce v tele ma vyznam a jejich koncentrace zavisi na mnoha faktorech...
Pokud vas had netrpi nejakym priznakem nemoci a dodavate mu kvalitni krmivo nevidim duvod... Paranoia je hodne spatny radce... Vitaminy OBCAS (pokud se mi zda ze jsou vycerpane) pridam samicim po odzimovani a po nakladeni snusky - ale vzdy peclive propocitam na jednotku vahy...