Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terária pro štíry

Zdravím,
zajímalo by mě, jestli má někdo z vás zkušenosti s terarii pro víc štírů (min. 4 a víc)? Dále by mě zajímalo jestli jste někdo zkoušel použít v teráriích pro štíry živě rostliny? Byl bych vděčný za každou odpověď popř. i fotku. Děkuji za odpověď.

Zive rostliny bych nedoporucoval stiri je vykopou a aspon umne to nebylo to nejlepsi ,mam v teru 70x35x45 5 pandinu a vyborne jim to tam vyhovuje ,, rostliny vyber podle druhu jaky tam budes mit, zjisti si oblast vyskytu a vygoogli si rostliny co se tam vyskytujou a podle toho muzes schanet,, :-)

slozeni 4 samice a 1 samec,, fotky terarka nemam,ale asi tak,, podklad 3-4 cm lignocele, keramicka miska na vodu 5x5cm s kusy kaminku ,zadni stena - odrezky z kury jasanu prilepene silikonem, dve peclive vybrane vetve z lesa sajici asi do poloviny vysky terarka 3 ploche kameny a dve ruzne polozene kachlicky oprene o zadni stenu tak aby nespadly ,jedna 15x30 a druha jenom polovicni tak ze pod nima je asi 3-5 cm otvor vsichni jsou namackani pod tou velkou a vylezaji zridka, rostliny mi znicili, ale budu davat umele popinave na zadni stenu ty tam zajistim silikonem,, :-)