Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Burza Olomouc

Zdravíčko, před lety jsem byl na teraburze v Olomouci, jakýsí dům Lola, a dnes jsem narazil na odkaz jež říká že se koná každou 3.sobotu měsíce, ale odkaz byl z roku 07... Takže by mne zajmalo jestli náhodou někdo o ní něco neví, zda funguje či ne. Díky

Nevím jak dnes, ale byl jsem tam jednou, asi před 8-mi lety. Místnost byla taková tančírna, kam se vcházelo přes zahulenou hospodu. Uvnitř byl jeden stůl s hmyzem a další s hady. Pár ptáčkařů a zbytek známkaři, odznakáři a jiní vetešníci všeho druhu....Olomouc by si zasloužila alespoň menší burzu na úrovni. Tak co, kdo se toho ujme???

Ikdyž můžu zjistit co a jak - jedna naše dobrá zákaznice a známá tam každoročně pořádá prosincovou výstavu koček. Tak by třebas věděla co a jak se stoly a cena atd. To vidím někdy na organizační pivko, co, pánové?:-)

OK, tak Áčko bude nejspíš pasé:-) Přesná čísla nevím, má je účetní, o nájmu se prý dá slušně vyjednávat, ale jenom za stoly je prý cca 15k a největší suma je topení (výstava je v prosinci). Na flóru se mi volat nechce, anžto to v předběžných odhadech vypadá tak na 50k...